Wiosenne promocje na produkty concept by Womix

2021-04-26
Wiosenne promocje na produkty concept by Womix

Wraz z nadejściem wiosny przyszedł czas na odświeżenie promocji na produkty, które pochodzą również od marki concept by Womix. Dotyczy to 3 produktów, które w ostatnim czasie były objęte nieprzerwanymi promocjami – zestawów grup pompowych D1, D2, D3, zestawów zaworów mieszających GZM z siłownikiem GS10 oraz zestawów grup pompowych MIX-BOX. Promocje te rozpoczynają się od 1 kwietnia 2021 roku.


Z artykułu dowiesz się:

  1. Dlaczego warto zamówić zestawy MIX-BOX?
  2. Czego dotyczy promocja?


Dlaczego warto zamówić zestawy MIX-BOX?

W poprzedniej edycji promocji zachęcaliśmy do zamawiania zestawów MIX-BOX w parach. Do każdego zamówionego zestawu dedykowana jest kurtka robocza z logo w wybranym wymiarze. Produkt ten idealnie nadaje się do prac montażowych. Jeśli zamówią Państwo dwie sztuki zestawów, wówczas oprócz kurtek roboczych otrzymają dołączona będzie torba narzędziowa marki Bosch.

Czego dotyczy promocja?

Podjęliśmy również decyzję odnośnie promocji na zestawy grup pompowych DN25, do których zostanie dołączona kurta softshell. Promocja dotyczy zestawów D1, D2, i D3 z pompami Wilo i Grundfos. Promocja nie dotyczy zestawów D4 i innych systemów grup pompowych DN25 z pompami.

Promocja dotycząca zestawów zaworów mieszających GZM z siłownikami GS10

Nieprzerwana została także promocja na zestawy zaworów mieszających GZM z siłownikami GS10. Do zestawów tych dołączona będzie czapka z daszkiem idealna na letni sezon.

Artykuł napisany na podstawie materiału z biuletynu 2021.

Autor: Małgorzata Buchkovska

pixel