Systemy MIX-BOX na 2 oraz 3 obiegi grzewcze, 3 lata gwarancji! Promocje na wiosnę 2020

2020-04-28
Systemy MIX-BOX na 2 oraz 3 obiegi grzewcze, 3 lata gwarancji! Promocje na wiosnę 2020

Dla wygodnego obsługiwania kotłowni marka concept by Womix przygotowała kilka systemów podzielonych na poszczególne segmenty. Jednym z najbardziej popularnych i docenionych jest system zabudowy kotłowni MIX-BOX zamknięty w metalowej szafce w białym kolorze. Dzięki temu możesz stworzyć szybko i łatwo kotłownię do 30 kW. Dziś produkty te są objęte promocją.


Z artykułu dowiesz się:

 1. Czym charaktryzują się systemy do domów jednorodzinnych MIX-BOX na 2 i 3 obiegi grzewcze?
 2. Co jeszcze obejmuje promocja?


Czym charaktryzują się systemy do domów jednorodzinnych MIX-BOX na 2 i 3 obiegi grzewcze?

Marka concept by Womix stworzyła systemy MIX-BOX dedykowane do nowoczesnych kotłowni, w których najczęściej znajdują się kotły wiszące. Dzięki temu, że można zamontować kocioł i szafkę z systemem pod kotłem, stworzysz kompletną kotłownię na małej powierzchni. Obsługuje ona od 2 do 3 obiegów grzewczych ustawionych w dowolnym składzie grup pompowych, które zamontowane są wewnątrz szafki. Najpopularniejszym systemem, który można spotkać najczęściej w nowoczesnych budynkach jednorodzinnych, jest zestaw na 2 obiegi grzewcze. Marka concept by Womix stworzyła 5 różnych gotowych rodzajów zestawów, które od razu po zakupie są gotowe do zawieszenia na ścianie. Wyposażone są one w rozdzielacz ze zwrotnicą hydrauliczną i zamykaną szafkę stalową. Do tego dochodzą dwie grupy pompowe z pompami zależnymi od danej konfiguracji obiegów grzeczych:

  MIX-BOX 1 – wyposażony jest w pojedynczą grupę bez mieszacza i pojedyczną grupę z zaworem obrotowym mieszającym i siłownikiem.
 • MIX-BOX 2 – wyposażony jest w pojedyczną bezpośrednią grupę bez mieszacza i pojedynczą grupę z zaworem termostatycznym mieszającym.
 • MIX-BOX 3 – zawiera dwie grupy z siłownikami i zaworami obrotowymi mieszającymi.
 • MIX-BOX 4 – zawiera dwie bezpośrednie grupy bez mieszaczy.
 • MIX-BOX 5 – to nowa oferta z dwoma grupami zaworów termostatycznych mieszających.

W ofercie marki concept by Womix znajdziesz również szafkę z zabudową i rozdzielaczem na trzy obiegi, dzięki którym znajdziesz jeszcze szersze zastosowanie proponowanego systemowego rozwiązania. Konfuguracja tego systemu odbywa się następująco:

 • szafka P3 na 3 obiegi grzewcze,
 • rozdzielacz CX 3F z wbudowaną zwrotnicą hydrauliczną,
 • grupy pompowe:
 • → GP MIX-BOX (bez zaworu mieszającego), → GP-T MIX-BOX (z obrotowym zaworem mieszającym i siłownikiem), → GP-TC MIX-BOX (z termostatycznym zaworem mieszającym).

  Każdy zestaw i grupy pompowe sprzedawane są z pompami Grundfos i Wilo. Od 23.03.2020 roku wszelkie zestawy MIX-BOX z pompami Wilo są objętę 3-letnią gwarancją.

  Concept by Womix – aktualne promocje

  Każdy powyższy system został objęty promocją, dzięki której każdy z gotowych zestawów zawiera replikę piłki EURO2020. Nadal obowiązuje również promocja na dodatkowy gadżet pod postacią ołówka i miary do każdego zakupionego zestawu zaworu mieszającego GZM z siłownikiem GS.

  Artykuł napisany na podstawie materiału z biuletynu 2020.

  Autor: Małgorzata Buchkovska

pixel