Promocje sezonowe na produkty concept by Womix

2020-09-26
Promocje sezonowe na produkty concept by Womix

Z racji tego, że sezon grzewczy rozpoczął się w pełni, zostały przygotowane dwie promocje na produkty concept by Womix. Dotyczą one zestawów grup pompowych tzn. zestawów MIX-BOX i zestawów D.


Z artykułu dowiesz się:

  1. Czym charakteryzują się zestawy D?
  2. Czym są zestawy zaworów mieszających GZM z siłownikami GS20?
  3. Dlaczego warto zamawiać zestawy MIX-BOX?


Czym charakteryzują się zestawy D?

Z początkiem września została wprowadzona promocja na zestawy grup pompowych DN25 i zostały do niej dołączone jakościowe softshell 4F. Promocja dotyczy zestawów D1, D2 i D3 z pompami Wilo i Grundfos. Akcja promocyjna nie obowiązuje na zestawy D4 i inne konfiguracje systemów grup pompowych DN25 z pompami.

Czym są zestawy zaworów mieszających GZM z siłownikami GS20?

Wciąż trwa promocja na zawory mieszające GZM wyposażone z siłownikami GS10. Do każdego z takich zestawów dołączana jest koszulka. Od 1 października do każdego z zestawów otrzymasz zimową czapkę i rękawice robocze.

Dlaczego warto zamawiać zestawy MIX-BOX?

Tak samo jak w roku ubiegłym, tak i w tym, zachęcamy do zamawiania zestawów MIX-BOX w parach. Do każdego zestawu dołączamy polar z logo w konkretnym rozmiarze, który idealnie sprawdzi się podczas chłodnych dni. Oprócz tego zamawiając jednorazowo dwa zestawy, oprócz polara dołączamy również logowany bezrękawnik.

Artykuł napisany na podstawie materiału z biuletynu 2020.

Autor: Małgorzata Buchkovska

pixel