Nowe produkty wprowadzone w roku 2020

2020-04-26
Nowe produkty wprowadzone w roku 2020

Rok 2020 przyniósł wiele nowych wyzwań, których nikt z nas się nie spodziewał. Zaplanowane produkcje nie były częściowo możliwe do wykonania, ponieważ wielu pracowników przechodziło kwarantanny. Mimo to, udało się utrzymać asortyment na odpowiednim poziomie, więc żaden klient nie musiał czekać na produkty marki concept by Womix. Wyrażamy nadzieję, że dzięki temu nasi klienci nabrali jeszcze większego zaufania do marki współtworzonej wraz z Grupą Instal-Konsorcjum.


Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie nowości zostały wprowadzone do oferty concept by Womix?


Jakie nowości zostały wprowadzone do oferty concept by Womix?

Z rozpoczęciem maja w ofercie pojawiły się termostatyczne zawory mieszające GZM THERM dedykowane do regulacji czynnika zasilającego centralne ogrzewanie. Wyróżniają się one wysokim współczynnikiem przepływu kvs wynoszącym 3,4 oraz niewielkimi wymiarami zaworu. Sprawia to, że zmiana zaworów o niższych przepływach na zawór GZM THERM jest właściwie bezproblemowa. Zawory te wyposażone są w gwinty zewnętrzne 1” i dwa zakresy regulacji 20-45 st. C lub 35-60 st. C.

W grudniowej ofercie marki concept by Womix znalazły się dwie grupy pompowe wyposażone w płytowy wymiennik ciepła BW. Pozwala on na oddzielenie obiegu instalacji zamkniętej od otwartej. Grupy te są wyposażone w pompę obiegową pełniącą funkcję pompy obiegu wtórnego w instalacji. Grupy BW mogą być montowane na rozdzielaczu centralnego ogrzewania a więc należy je montować na grupie pompowej bez mieszacza GP. Obiegi grzewcze o mocy 20k i 30 k mogą być obsłużone przez wymienniki ciepła z płytami w ilości 20 lub 30 sztuk. Każda grupa posiada dwa zawory kulowe wykonane z mosiądzu, wyposażone w termometry wody zasilającej i powrotnej, zawór zwrotny, grupę bezpieczeństwa 2,5 bar z manometrem o zakresie 0-4 bar, płytowy wymiennik ciepła, uchwyty naścienne, izolację i dwa zawory spustowe.

Artykuł napisany na podstawie materiału z biuletynu 2020.

Autor: Małgorzata Buchkovska

pixel