Ekskluzywne grzejniki łazienkowe marki concept by Terma – wzornictwo wyższego poziomu

2020-04-29
Ekskluzywne grzejniki łazienkowe marki concept by Terma – wzornictwo wyższego poziomu

Instal-Konsorcjum dzieli się ze swoimi klientai produktami od swojej ekskluzywnej marki Concept. Dla wymagających instalatorów i deweloperów przewidziała grzejnik Malta i Sydney, które reprezentują tę markę.


Z artykułu dowiesz się:

  1. Czym charaktryzuje się grzejnik łazienkowy Sydney?
  2. Czym charakteryzuje się grzejnik łazienkowy Malta?


Czym charaktryzuje się grzejnik łazienkowy Sydney?

Zapoznając się z grzejnikiem łazienkowym Sydney, uwagę przyciąga dobra cena, ale i walory estetyczne. Przeważnie widoczne w grzejnikach rurki zostały zastąpione płaskimi profilami, które występują w modelach o nowatroskim designie. Grzejnik oferowany jest w piętnastu rozmiarach oraz kolorze Metallic Grey i białym. Zakupisz go w wersji wodno-elektrycznej i wodnej.

Czym charakteryzuje się grzejnik łazienkowy Malta?

Model ten również cechuje się nienagannym wyglądem i przystępną ceną. W jego przypadku również nie znajdziemy rurek, a płaskie profile. Grzejnik bardzo dobrze przylega do ściany, ponieważ ma płaską konstrukcję. Dedykowany jest w szczególności dla małych łazienek. Pomiędzy sekcjami zachowane są większe odległości, aby można było łatwiej wysuszyć zawieszone na nich tekstylia. Produkt dostępny jest w kolorze Metallic Black i białym oraz w 15 rozmiarach. Do zakupienia w wersji wodnej i wodno-elektrycznej.

Artykuł napisany na podstawie materiału z biuletynu 2020.

Autor: Małgorzata Buchkovska

pixel