Concept by Womix - podsumowanie roku 2019

2019-11-01
Concept by Womix - podsumowanie roku 2019

Firma Womix dostarcza produkty marki Concept, które są stosowane w systemach regulacji centralnego ogrzewania. W naszym kraju produkowane są zawory mieszające, niektóre elementy kotłowni oraz armatura i systemy grup kotłowych. Wszystko to powstaje w oparciu o wysoką estetykę i jakość produktową, mimo wciąż zmieniających się trendów.


Z artykułu dowiesz się:

    1. Jak wygląda podsumowanie roku 2019?
    2. Jakie nowości zostały wprowadzone przez firmę Womix?

 


Jak wygląda podsumowanie roku 2019?

W roku 2019 firma Womix mocno postawiła na rozwinięcie produktów marki Concept. Można śmiało stwierdzić, że Womix postarał się, aby jej marka Concept była jeszcze bardziej rozpoznawalna. Przeprowadzono wiele kilkugodzinnych szkoleń, stworzono nowy katalog przedstawiający produkty marki Concept, wprowadzono nowości i brano udział we wszelkich eventach i innych wydarzeniach organizowanych przez Konsorcjantów. Największe i najważniejsze wydarzenie zostało zorganizowane w Zakopanem przez firmę Heating Instgaz. Podczas niego firma Womix mogła zaprezentować wszelkie produkty ze swojej oferty. Skłoniło to wiele firm do zapoznania się z portfolio marki Concept i do nawiązania wielu satysfakcjonujących kontaktów z nowymi firmami. Dodatkowo wiele firm, które znajdowały się na tym wydarzeniu, korzystało już z oferty marki Concept.

Innym bardzo ważnym wydarzeniem, które odbyło się w 2019 roku, była II Giełda Towarowa organizowana w Łodzi przez firmę Instal-Konsorcjum. W imprezie brali udział Konsorcjanci, którzy stworzyli własne stoiska produktowe oraz wszelkie marki własne, jak i dostawcy. Dzięki temu podczas Giełdy dochodziło do wielu satysfakcjonujących transakcji i nawiązania znakomitych znajomości. To właśnie takie wydarzenia powodują, że ilość zamówień wzrasta, a marka Concept by Womix może stawać się jeszcze silniejsza i bardziej rozpoznawalna.

Jakie nowości zostały wprowadzone przez firmę Womix?

logo Concept i Womix Comfort Controls

W 2019 roku do oferty marki Concept by Womix wprowadzono:

  • 3-drogowe zawory mieszające GZM w dwóch nowych typach –o średnicy przyłącza GW ½” i z gwintami zewnętrznymi 1”,
  • dla dwóch obiegów grzewczych CONCEPT MIX P stworzono całościowy system regulacji kotłowni,
  • system INSUL-BOX DN 20 i system grup pompowych DN 20 w izolacjach,
  • dostępny w grupach pompowych DN 25 oraz DN32 typoszereg pomp Wilo Yonos Para,
  • zwrotnica ZH – 25 2F dla 2 źródeł ciepła,
  • rozbudowano systemy zabudowy kotłowni do mocy 520 kW o grupy pompowe DN 25, DN32, DN 40 oraz DN 50, sprzęgła hydrauliczne, rozdzielacze kaskadowe i centralnego ogrzewania.

Artykuł napisany na podstawie materiału z biuletynu 2019.

Autor: Małgorzata Buchkovska

pixel