Concept by Geberit – Twój koncept na idealną łazienkę

2021-04-25
Concept by Geberit – Twój koncept na idealną łazienkę

Zbudowanie perfekcyjnej łazienki jest możliwe, jeśli wykorzysta się do tego niezawodne i trwałe rozwiązania. Seria concept pozwala na stworzenie najlepszej łazienki, ponieważ stosując podtynkowe rozwiązania, będziesz w stanie stworzyć wyjątkowe miejsce. Toaleta jest jednym z ważniejszych elementów w łazience. Jednym z najlepszych sprawdzonych rozwiązań są te ukryte za ścianą, ponieważ widać tylko najważniejszą część, a całego mechanizmu nie widać.


Z artykułu dowiesz się:

  1. Czym charakteryzuje się stelaż Duofix UP320?
  2. Jakie jeszcze stelaże znajdują się w ofercie marki Concept?
  3. Co jeszcze znajduje się w ofercie marki Concept?


Czym charakteryzuje się stelaż Duofix UP320?

Stelaż Duofix UP320 posiada bardzo prostą konstrukcję, dzięki czemu montaż można przeprowadzić w bardzo łatwy sposób. Rama stelaża jest wyposażona w otwory montażowe, więc można go zamontować przed ścianą gipsowo-kartonową lub przed pełną ścianą. Możliwe jest również wykorzystanie drewnianej szkieletowej ścianie lub profile montażowe. Do stelaża dołączona jest spłuczka Sigma wyposażona w bardzo prosty system regulacji ilości spłukiwanej wody. Dzięki temu spłuczka może przełączyć się na tryb oszczędny, a więc zużycie wody może zostać obniżone o ¼.

Jakie jeszcze stelaże znajdują się w ofercie marki Concept?

W ofercie marki Concept znajdziesz nie tylko te instalowane na ścianie, ale i stelaże Kombifix UP320, które mogą być obmurowane, jak i zamurowane nawet w masywnej ścianie. Dodatkowo w ofercie marki Concept znajdziesz przycisk uruchamiający Sigma01 wyposażony w spłukiwanie dwudzielne. Przycisk ten ma estetyczny wygląd, prostą konstrukcję, białą barwę i okrągły kształt przycisków. Dzięki temu można go szybko i łatwo zamontować. Przycisk ten można dopasować zarówno do stelaża Duofix UP320, jak i Kombifix UP320.

Stelaże muszą być stabilne i dobrze zamocowane do ściany. Przydatne w tym zakresie są wsporniki Duofix, które są niezwykle trwałe. Wyróżniają się osadzonymi elementami wsporniczymi, które pozwalają na montaż mocowań, które pozwalają zainstalować półkę. Więc jeśli chcesz stworzyć niestandardową łazienkę, koniecznie skorzystaj z tego rozwiązania.

Co jeszcze znajduje się w ofercie marki Concept?

W ofercie łazienkowej marki Concpet znajdują się również stelaże Kombifix i Duofix, które są przeznaczone do zainstalowania umywalek. Różnią się od odpowiedników tym, że nie mają spłuczki a trawersy są inaczej zlokalizowane. Stelaż Kombifix jest także niższy, więc łatwiejszy w montażu w ścianie. Dodatkowo posiada dwa przyłącza wody i kolano odpływowe, które jest zaizolowane akustycznie. Dzięki temu system kanalizacyjny jest częściowo wyciszony i pozwala na jeszcze większy komfort korzystania z toalety. Warto zaznaczyć, że stelaże do umywalek Kombifix i stelaże.

Jeśli interesują Cię tylko sprawdzone rozwiązania do Twojej łazienki, które są funkcjonalne i trwałe, koniecznie zapoznaj się z ofertą systemów podtynkowych concept by Geberit. Nie dość, że są proste w montażu to jeszcze dodatkowo masz gwarancję, że będziesz użytkować produkty od sprawdzonego producenta, któremu zaufało już tysiące osób.

Artykuł napisany na podstawie materiału z biuletynu 2021.

Autor: Małgorzata Buchkovska

pixel