Marka CONCEPT by

Concept to marka należąca do największej organizacji handlu hurtowego na świecie jakim jest EDT. Marka istnieje na rynku od ponad 45 lat i zapewnia najwyższej jakości produkty sanitarne oraz grzewcze, które zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o wykwalifikowanych Instalatorach.

Jaki asortyment oferuje marka Concept? Oferta produktowa jest niezwykle bogata. Instalatorzy mogą wybierać spośród produktów koncepcyjnych, w skład których wchodzi nie tylko armatura sanitarna, ale także:
⮩ elementy instalacyjne i grzewcze,
⮩ wyroby ceramiczne i akrylowe,
⮩ meble łazienkowe,
⮩ akcesoria łazienkowe.  

Jak zatem widać, Klienci otrzymują wszystko, czego potrzebują do stworzenia skutecznej i bezpiecznej instalacji. Istotne jest to, że każdy proponowany produkt marki cechuje wysoka jakość, a jego stworzenie powierzono certyfikowanym europejskim producentom, co jeszcze bardziej podkreśla jego wartość. Rozpoznawalny i doceniony na rynku europejskim Concept jest marką szczególnie szanowaną wśród Klientów z Niemiec, Francji, Czech czy  Austrii. Oferowane pod jej logiem produkty, zyskały wyrazy uznania ze strony Instalatorów, dla których dedykowano ofertę.

Systematyczna praca wszystkich udziałowców EDT, w tym również Instal-Konsorcjum sprawiła, że marka Concept wprowadza na rynek jedynie sprawdzony asortyment najwyższej jakości, który przeznaczony jest do profesjonalnej dystrybucji. Warto mieć na uwadze, że Concept jest jednym z kluczowych elementów budowania przewagi konkurencyjnej wszystkich udziałowców i hurtowni należących do grupy EDT. Instal-Konsorcjum przyczynia się do wzmocnienia marki Concept, a w 2012 roku stało się udziałowcem EDT. Dzięki temu możemy nie tylko korzystać z owoców pracy całej grupy, ale przede wszystkim skutecznie przyczyniać się do jej rozwoju i wzmocnienia pozycji na polskim rynku. 

W wyniku współpracy z największą w Europie siecią handlu hurtowego, Grupa Instal-Konsorcjum ma dostęp do wielu zakładów produkcyjnych, które pod marką Concept wytwarzają dla partnerów EDT asortyment najwyższej jakości. Istotne tutaj jest także to, że współpracujemy z producentami, którzy od wielu lat są naszymi partnerami biznesowymi, dzięki czemu możemy śmiało powiedzieć, że są to uczciwi, godni zaufania dostawcy.

Sprawdź aktualną ofertę produktową!

grafika przedstawiająca slogan: Concept licencja na jakość
pixel